Cześć!

Od jakiegoś czasu strona www.latoszewski.pl wisi i wisi, więc może w końcu wypadałoby coś tutaj napisać.

Chciałbym zacząć od przedstawienia się i opowiedzenia o tym czym się zajmuje.

Zaczynajmy!

Urodziłem się i mieszkam w Gdańsku, rocznik 96 – wychowałem się jednak na Kociewiu, gdzie ukończyłem I LO w Starogardzie Gdańskim. Liceum to okres w moim życiu, który mnie najbardziej ukształtował, ponieważ już wtedy z grupą przyjaciół, Polpharmą oraz lokalnymi przedsiębiorcami i samorządowcami organizowałem konferencje „Future is coming”, których celem było pokazania młodym ludziom, że warto dbać o swoją przyszłość i mądrze planować swoją karierę zawodową.

Konferencja „Future is coming”, Starogard Gdański 2015

Od 2015 roku rozwijam się i zdobywam wiedzę w zakresie produktów i usług z branży ICT. Pracowałem w kilku software house, agencjach kreatywnych, data center oraz w instytucji otoczenia biznesu. Zdobyte doświadczenie wykorzystuję do prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz wdrożeń systemów informatycznych wspólnie z firmą Nexpertis. Poza działalnością biznesową, staram się aktywnie działać społecznie, jestem członkiem zespołu ekspertów ds. nowego rynku pracy przy Marszałku Województwa Pomorskiego, a także przewodniczącym sekcji Młodzi – Pracodawcy Pomorza. Również czynnie uczestniczę w inicjatywach Związku Gmin Pomorskich, Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej oraz Konfederacji Lewiatan.

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne nt. „cyberbezpieczeństwo – zapobieganie ryzykom cybernetycznym samorządów” organizowane przez Związek Gmin Pomorskich

Przez ostatnie miesiące wiele osób pytało się mnie „czym Ty się w końcu zajmujesz”, a więc czas najwyższy się przed Wami wyspowiadać. Wspólnie z moimi partnerami świadczymy usługi informatyczne 360 – co to oznacza? Digital Quality House (www.dqh.pl) wraz z partnerami znajdzie odpowiedź na Twoje wyzwania technologiczno-biznesowe. Od zakupu sprzętu przez tworzenie dobrze sprzedających stron i sklepów internetowych, outsourcing IT, rozwiązania typu Cloud, elektroniczny obieg dokumentów, intranet aż po IOT i dedykowane systemy informatyczne. Jesteśmy po to aby pomóc Twojej firmie kompleksowo wejść w tzw. Czwartą Rewolucję Przemysłową.

Najpiękniejszy prezent jaki otrzymaliśmy od xx wieku to internet, tylko szkoda że nikt ludzkości nie nauczył korzystania z niego w sposób bezpieczny oraz odpowiedzialny. Dlatego musimy być w gronie organizacji, który potencjał internetu wykorzystuje w 100%

Zapraszam do kontaktu na LinkedIn lub mailowo: kuba@latoszewski.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *